XII Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1, Świdnica, 03.06.2026
W XII Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 wzięło udział dwunastu przedszkolaków. Wśród dziewcząt z kompletem punktów zwyciężyła Alicja Kowalska. Drugie miejsce zajęła Matylda Wrzesińska, a trzecie Bianka Król. Wśród chłopców tytuł mistrza z kompletem zdecydowanych zwycięstw wywalczył Szymon Rola. Drugi był Filip Janczarski, a trzeci Feliks Drabczyński.
