XII Dolnośląskie Igrzyska LZS – finał szachów indywidualnych, 07.05.2011, Piotrowice k. Chojnowa

7 maja w Piotrowicach koło Chojnowa odbyły się finały indywidualne Dolnośląskich Igrzysk LZS. Uczestniczyły w nich osoby, które ponad miesiąc wcześniej zwyciężyły w eliminacjach powiatowych. Ze Świdnicy na turniej pojechali: Natalia Mielnik, Dawid Mozol oraz Marcin Korzekwa. W rozgrywkach uczestniczyła także Aleksandra Olszewska z Jaworzyny Śląskiej, która trenuje w MDK Świdnica.

Wśród juniorów młodszych Dawid Mozol reprezentujący LKS Goniec Żarów zajął 7. miejsce (na 18 startujących) zdobywając 4 pkt (z 7).

Wśród juniorek starszych bardzo dobry wynik uzyskała Aleksandra Olszewska trenująca w KSz GAMBIT MDK Świdnica. Zdobyte 4 punkty zagwarantowały jej 5. miejsce (na 16 zawodniczek). Ola za swój wynik otrzymała puchar.

Dobre 10. miejsce wśród juniorek starszych z wynikiem 3 punktów wywalczyła Natalia Mielnik reprezentująca KSz GAMBIT MDK Świdnica.

Występujący w kategorii seniorów Marcin Korzekwa zdobył 3 punkty i zajął 14. miejsce (na 20 startujących).

Wyniki oraz strona turnieju juniorów młodszych na ChessArbiter Pro.

Wyniki oraz strona turnieju juniorek starszych na ChessArbiter Pro.