VII Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy, 14.06.2017

30 przedszkolaków z ośmiu przedszkoli stanęło na starcie Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Świdnicy, który po raz siódmy został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 6. Wśród dziewcząt z kompletem punktów zwyciężyła Bianka Maciszewska (Przedszkole Miejskie Nr 4). Drugie miejsce zajęła Antonina Lipiecka (Przedszkole Abracadabra), a trzecie Natalia Polaczek (Przedszkole Europejska Akademia Dziecka). Wśród chłopców również z kompletem punktów zwyciężył Jakub Zieliński (Przedszkole Abracadabra). Drugi był Franciszek Rybka (Przedszkole Miejskie Nr 4), a trzeci Mikołaj Kula (Przedszkole Miejskie Nr 4). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło tradycyjnie (po raz siódmy!!!) Przedszkole Miejskie Nr 4 przed Przedszkolem Abracadabra i przed Europejską Akademią Dziecka. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody, medale i dyplomy z rąk Danuty Wencko – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 6.