V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6, Świdnica, 05.06.2013

Już po raz piąty odbyły się mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6. Na starcie stanęło 13 przedszkolaków, z których najlepszymi wśród chłopców okazali się Fabian Pawlak przed Mateuszem Choromańskim oraz Jakubem Cybruchem. Wśród dziewcząt tryumfowała Urszula Miechurska przed Nataszą Kijewską oraz Wiktorią Gawor. Każdy z uczestników otrzymał od p. dyrektor Danuty Wencko pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wyniki

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Pawlak, Fabian4.09.0014.50
2Choromański, Mateusz4.08.0013.00
3Cybruch, Jakub3.510.0015.00
4Kwiatek, Miłosz3.09.0014.00
5Miechurska, Urszula3.07.5012.00
6Skwierawski, Jeremi3.06.0011.00
7Kijewska, Natasza3.05.509.50
8Gawor, Wiktoria2.58.0012.50
9Góralska, Hanna2.08.0013.50
10Orkisz, Izabela2.08.0013.00
11Gaładyn, Patryk1.58.0013.00
12Nitkiewicz, Oskar1.57.0010.50
13Szymańska, Martyna1.07.0011.00

Serwis turniejowy


MK