Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów, 11-12.02.2011 – wyniki

W dniach 11-12 lutego odbywały się w Domu Nauczyciela organizowane przez MDK Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów.

W Mistrzostwach wzięły udział 54 osoby.

Najlepsi w klasyfikacji generalnej:

1. Natalia Mielnik (KSz GAMBIT MDK Świdnica/Gimnazjum Nr 3), 6 pkt (na 7 możliwych)
2. Dawid Mozol (LKS Goniec Żarów/Szkoła Podstawowa Nr 1), 6 pkt
3. Jakub Olechowski (KSz GAMBIT MDK Świdnica/Szkoła Podstawowa Nr 6), 6 pkt
4. Aleksandra Ziobrowska (Świdnica/Szkoła Podstawowa Nr 1), 6 pkt
5. Mariusz Sikociński (Świdnica/I Liceum Ogólnokształcące), 5 pkt
6. Patryk Mielnik (KSz GAMBIT MDK Świdnica/Szkoła Podstawowa Nr 105), 5 pkt
7. Jędrzej Mirowski (KSz GAMBIT MDK Świdnica/I Liceum Ogólnokształcące), 5 pkt
8. Łukasz Makowiecki (KSz GAMBIT MDK Świdnica/Gimnazjum Nr 1), 5 pkt
9. Jakub Dudziak (KSz GAMBIT MDK Świdnica/Szkoła Podstawowa Nr 6), 5 pkt
10. Hubert Trzos (KSz GAMBIT MDK Świdnica/Szkoła Podstawowa Nr 105), 4,5 pkt

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych to:

Dziewczęta do 7 lat:

1. Julia Czyż (Akademia Przedszkolaka – uczestniczka zajęć szachowych prowadzonych przez HETMAN-MK)
2. Anna Chruścik (Przedszkole Wesoła Piątka – uczestniczka zajęć szachowych prowadzonych przez HETMAN-MK)
3. Aleksandra Zawada (Szkoła Podstawowa Nr 105 – uczestniczka zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)

Chłopcy do 7 lat:

1. Jakub Andrzejewski (Przedszkole Nr 4 – uczestnik zajęć szachowych prowadzonych przez HETMAN-MK)
2. Miłosz Krawczyk (Szkoła Podstawowa Nr 8 – uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
3. Piotr Kowalski (Przedszkole Nr 4 – uczestnik zajęć szachowych prowadzonych przez HETMAN-MK oraz zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)

Dziewczęta do 10 lat:

1. Ida Wcisło (Szkoła Podstawowa Nr 4 – uczestniczka zajęć szachowych prowadzonych przez HETMAN-MK)
2. Karolina Sikorska (Szkoła Podstawowa Bliżej Dziecka – uczestniczka zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
3. Julia Chruścik (Szkoła Podstawowa Nr 8 )

Chłopcy do 10 lat:

1. Patryk Mielnik (Szkoła Podstawowa Nr 105, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
2. Jakub Dudziak (Szkoła Podstawowa Nr 6, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
3. Hubert Trzos (Szkoła Podstawowa Nr 105, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)

Dziewczęta do 13 lat:

1. Aleksandra Ziobrowska (Szkoła Podstawowa Nr 4)

Chłopcy do 13 lat:

1. Dawid Mozol (Szkoła Podstawowa Nr 1, LKS Goniec Żarów)
2. Jakub Olechowski (Szkoła Podstawowa Nr 6, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
3. Michał Turek (Społeczna Szkoła Podstawowa, uczestnik zajęć szachowych prowadzonych przez HETMAN-MK)

Dziewczęta do 16 lat:

1. Natalia Mielnik (Gimnazjum Nr 3, uczestniczka zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)

Chłopcy do 16 lat:

1. Łukasz Makowiecki (Gimnazjum Nr 1, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
2. Arkadiusz Ziobrowski (Gimnazjum Nr 1)

Dziewczęta do 20 lat:

1. Barbara Spyra (I Liceum Ogólnokształcące, uczestniczka Koła Szachowego w I Liceum)

Chłopcy do 20 lat

1. Mariusz Sikociński (I Liceum Ogólnokształcące, uczestnik Koła Szachowego w I Liceum)
2. Jędrzej Mirowski (I Liceum Ogólnokształcące, uczestnik Koła Szachowego w I Liceum, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)
3. Mateusz Stopczański (I Liceum Ogólnokształcące, uczestnik Koła Szachowego w I Liceum, uczestnik zajęć Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica)

Dokładnie połowa uczestników turnieju zdobyła kategorie szachowe. Turniej sędziował autor tych słów…

Zobacz też:

Dokładne wyniki na ChessArbiterPro

O Mistrzostwach na stronie MDK Świdnica

Fotorelacja w Galerii MDK Świdnica