Mistrzostwa klas zerowych w Szkole Podstawowej w Starym Jaworowie, 06.06.2012

Od 30 maja do 6 czerwca w trzech turach dzieci z klas zerowych w Szkole Podstawowej w Starym Jaworowie rozgrywały między sobą turniej szachowy podsumowujący rok nauki królewskiej gry. Dzieci rozegrały łącznie 5 rund. Najlepszym zerowiakiem okazał się Karol Mak, który wygrał wszystkie partie i zdobył 5 punktów. Drugi był Adam Zawadzki (3,5 pkt), a trzeci Marcin Rabiej (3 pkt). Najlepsza z dziewczynek – Natalia Szwed – zdobyła 3 punkty. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Wyniki w klasyfikacji generalnej

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Mak, Karol5.08.5013.00
2Zawadzki, Adam3.58.0014.00
3Rabiej, Marcin3.09.0016.00
4Nicpoń, Patryk3.07.5014.00
5Szwed, Natalia3.07.0013.00
6Wojciechowski, Piotr2.58.5013.50
7Mackiewicz, Adam2.56.5010.50
8Więcław, Marta2.09.5014.00
9Kiszczak, Marcel2.06.5010.00
10Kalarus, Kamil1.57.5011.00
11Bussmann, Dorian1.09.5015.00
12Włodarski, Jakub1.04.507.50
13Wodecka, Martyna0.06.0011.00

Strona turnieju

Turniej sędziował autor tych słów.


MK