Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego w Szachach, 06.12.2010

W turnieju wzięło udział 26 osób, został on rozegrany system szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry: P’15.

Wyniki:

MiejsceNazwisko i ImięPktBch
1Jędrzej Mirowski7.031.0
2Adam Hajduga6.033.0
3Kacper Cebo5.032.0
4Jakub Jakowicki5.029.0
5Barbara Spyra5.025.0
6Damian Gołębiewski4.529.0
7Żaneta Kosek4.030.0
8Wojciech Miller4.028.5
9Jan Ciućka4.026.5
10Sebastian Szydłowski4.025.5
11Mariusz Sikociński4.020.0
12Michał Bernatowicz3.527.0
13Daniel Marchewka3.525.0
14Tomasz Gałek3.522.0
15Tomasz Ficek3.023.5
16Maksymilian Wychowanek3.023.5
17Adam Serafin3.022.0
18Michał Bizoń3.020.5
19Krzysztof Kruszniewicz3.013.5
20Mateusz Stopczański2.524.5
21Mateusz Piwowarczyk2.020.0
22Paweł Budny2.018.5
23Patryk Janowicz2.018.0
24Mateusz Bobiński1.521.5
25Paweł Sypek1.521.0
26Karol Heród0.520.0

O turnieju na stronie I Liceum Ogólnokształcącego


MK

W turnieju wzięło udział 26 osób, został on rozegrany system szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry: P’15.

[singlepic id=31 w=800 h=536 float=center]

Wyniki:

Miejsce

Uczestnik

Punkty

BH

rBH

1

Jędrzej Mirowski

7.0

31.0

200.0

2

Adam Hajduga

6.0

33.0

202.5

3

Kacper Cebo

5.0

32.0

191.5

4

Jakub Jakowicki

5.0

29.0

177.5

5

Barbara Spyra

5.0

25.0

178.0

6

Damian Gołębiewski

4.5

29.0

191.0

7

Żaneta Kosek

4.0

30.0

184.5

8

Wojciech Miller

4.0

28.5

180.0

9

Jan Ciućka

4.0

26.5

184.5

10

Sebastian Szydłowski

4.0

25.5

174.0

11

Mariusz Sikociński

4.0

20.0

165.5

12

Michał Bernatowicz

3.5

27.0

180.0

13

Daniel Marchewka

3.5

25.0

189.0

14

Tomasz Gałek

3.5

22.0

172.5

15

Tomasz Ficek

3.0

23.5

167.5

16

Maksymilian Wychowanek

3.0

23.5

161.0

17

Adam Serafin

3.0

22.0

163.0

18

Michał Bizoń

3.0

20.5

145.0

19

Krzysztof Kruszniewicz

3.0

13.5

144.5

20

Mateusz Stopczański

2.5

24.5

164.5

21

Mateusz Piwowarczyk

2.0

20.0

147.5

22

Paweł Budny

2.0

18.5

162.0

23

Patryk Janowicz

2.0

18.0

145.5

24

Mateusz Bobiński

1.5

21.5

159.0

25

Paweł Sypek

1.5

21.0

143.0

26

Karol Heród

0.5

20.0

137.0

[singlepic id=32 w=800 h=536 float=center]

O turnieju na stronie I Liceum Ogólnokształcącego

Wyni

Rank

Participant

Score

BH

rBH

1

Jędrzej Mirowski

7.0

31.0

200.0

2

Adam Hajduga

6.0

33.0

202.5

3

Kacper Cebo

5.0

32.0

191.5

4

Jakub Jakowicki

5.0

29.0

177.5

5

Barbara Spyra

5.0

25.0

178.0

6

Damian Gołębiewski

4.5

29.0

191.0

7

Żaneta Kosek

4.0

30.0

184.5

8

Wojciech Miller

4.0

28.5

180.0

9

Jan Ciućka

4.0

26.5

184.5

10

Sebastian Szydłowski

4.0

25.5

174.0

11

Mariusz Sikociński

4.0

20.0

165.5

12

Michał Bernatowicz

3.5

27.0

180.0

13

Daniel Marchewka

3.5

25.0

189.0

14

Tomasz Gałek

3.5

22.0

172.5

15

Tomasz Ficek

3.0

23.5

167.5

16

Maksymilian Wychowanek

3.0

23.5

161.0

17

Adam Serafin

3.0

22.0

163.0

18

Michał Bizoń

3.0

20.5

145.0

19

Krzysztof Kruszniewicz

3.0

13.5

144.5

20

Mateusz Stopczański

2.5

24.5

164.5

21

Mateusz Piwowarczyk

2.0

20.0

147.5

22

Paweł Budny

2.0

18.5

162.0

23

Patryk Janowicz

2.0

18.0

145.5

24

Mateusz Bobiński

1.5

21.5

159.0

25

Paweł Sypek

1.5

21.0

143.0

26

Karol Heród

0.5

20.0

137.0