Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów, Żarów, 21-22.09.2013

Na starcie Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych, które odbyły się w dniach 21-22 września w Żarowie stanęło aż 148 szachistów. 15 osób reprezentowało Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica.

Dziewczęta do 9 lat

Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.
1FREJ, Hanna1600MUKS MDK Śró—dmieście Wrocław6.518.50
2JĘDRZEJKO, Martyna1400WKSz GANT HETMAN - Kobierzyce5.518.50
3SZEWC, Dobromiła1400MKS Rokita Brzeg Dolny4.021.00
4KRZYŻOSIAK, Marta1400KS AZS Politechnika Wrocław4.021.00
5SZACHNIEWICZ, Weronika1400ASSz Miedź Legnica4.019.00
11PIESZCZOCH, Amelia1250KSz GAMBIT MDK Świdnica3.019.00

Chłopcy do 9 lat

Nazwisko Imię    Rank.KlubPkt.MBch.
1FIEDOREK, Michał1800ASSz Miedź Legnica6.523.00
2ZIÓŁKOWSKI, Cyprian1800KSz Polonia Wrocław6.522.50
3DOŁHARZ, Jakub1800KSz Polonia Wrocław5.024.50
4BURACZEWSKI, Antoni1600MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.022.00
5WIECZOREK, Mikołaj1600ARKAMA Świat Szachów5.022.00
15SUPRAN, Fabian1400KSz GAMBIT MDK Świdnica4.019.50
26PIESZCZOCH, Antoni1400KSz GAMBIT MDK Świdnica3.016.00
28KASZYŃSKI, Andrzej1400KSz GAMBIT MDK Świdnica3.015.50
30MOLĄG, Jan1400KSz GAMBIT MDK Świdnica2.516.00
32SROKA, Mateusz1200KSz GAMBIT MDK Świdnica2.512.50
34KRUK, Wiktor1200KSz GAMBIT MDK Świdnica2.015.00
35JANIAK, Grzegorz1200KSz GAMBIT MDK Świdnica2.013.00
39KOŁATA, Jakub1200KSz GAMBIT MDK Świdnica1.014.00

Chłopcy do 11 lat

Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.
1KAWALER, Adam1800MUKS MDK Śródmieście Wrocław6.022.00
2ŻYŁA, Tomasz1800WKSz GANT HETMAN6.020.00
3MUSIAŁA, Jakub1800MUKS MDK Fabryczna Wrocław5.021.00
4MAJOCHA, Piotr1800UKS GIECEK Radków4.521.50
5URBAN, Damian1800WKS Kopernik4.518.00
18KASZYŃSKI, Paweł1400KSz GAMBIT MDK Świdnica3.016.00
25TOMCZAK, Bartosz1400KSz GAMBIT MDK Świdnica1.013.00

Chłopcy do 13 lat

Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.
1HOŁOWNIA, Michał1800MUKS MDK Śródmieście Wrocław6.021.00
2SERNECKI, Franciszek1800MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.521.00
3KOSIŃSKI, Bartosz1800MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.022.00
4JAKUBOWSKI, Wojciech1800UKS SP3 w Bogatyni5.021.00
5RURA, Mikołaj1800MGLKS Parnas Oława4.518.50
9MIELNIK, Patryk1800KSz GAMBIT MDK Świdnica3.516.00
17TUREK, Michał1400KSz GAMBIT MDK Świdnica2.014.50

Chłopcy do 15 lat

Nazwisko ImięRank.
FIDE
Rank.KlubPkt.MBch.
1KANICKI, Krzysztof19752000MUKS MDK Fabryczna Wrocław6.520.50
2JÓŹKÓW, Kacper16681800MGLKS Parnas Oława5.020.50
3NOWAK, Kamil18012000WKSz Wołów4.521.00
4MOZOL, Dawid15241800LKS Goniec Żarów4.520.00
5JANKOWIAK, Tomasz16221800UKS SP3 w Bogatyni4.520.00
13SROKA, Michał01400KSz GAMBIT MDK Świdnica2.014.00
14CZEMERZYŃSKI, Maciej01400KSz GAMBIT MDK Świdnica1.015.50

Relacja z Mistrzostw na stronie Dolnośląskiego Związku Szachowego


MK