IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Świdnicy, 05.06.2012

5 czerwca 2012 r. odbył się IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Świdnicy. Na starcie turnieju rozgrywanego systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund stanęło 18 przedszkolaków.

Zwyciężyła Paulina Telesz, która zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce i jednocześnie zwycięstwo wśród chłopców zapewnił sobie Mateusz Cieślak (4 pkt). Drugi był Oskar Irla (3,5 pkt), a trzeci Oskar Wrona (3 pkt). Wśród dziewczynek drugie miejsce wywalczyła Amelia Jabłońska (3 pkt), a trzecie Martyna Słobodzian (3 pkt). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Wyniki (klasyfikacja generalna)

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Telesz, Paulina5.08.5014.00
2Cieślak, Mateusz4.08.0011.00
3Irla, Oskar3.59.0016.50
4Wrona, Oskar3.09.5015.00
5Jabłońska, Amelia3.09.0015.00
6Słobodzian, Martyna3.08.5013.50
7Kowalczyk, Filip3.07.5013.50
8Pawlak, Fabian3.07.0011.00
9Kozieł, Karolina3.05.509.50
10Zygmunt, Natalia2.59.0016.50
11Domarecka, Marta2.08.0014.00
12Cieślak, Dawid2.07.0011.00
13Cybruch, Jakub2.06.009.50
14Łazarek, Witold1.57.5010.50
15Krasoń, Wiktor1.57.0010.00
16Łubik, Oliwier1.08.5013.50
17Kwiatek, Miłosz1.07.5010.50
18Radziewicz, Jakub0.05.5010.50

Strona turnieju

Turniej sędziował autor tych słów.


MK