III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka, Świdnica, 07.06.2013

W III Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka uczestniczyło 9 chłopców oraz 7 dziewczynek. Wśród chłopców zwyciężył Igor Zawiła przed Danielem Wielemborkiem oraz Oliwierem Łyszczarzem. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Ola Bieżyńska (w ubiegłym roku druga wśród dziewczynek). Ola wyprzedziła Anię Błaszczyk oraz Zosię Pańczak. Najlepszymi szachistami z młodszej grupy okazali się Kami Bieżyński oraz Matylda Gawlik. Na zakończenie turnieju p. dyrektor Danuta Natanek wręczyła wszystkim uczestnikom pamiętkowe medale.

Wyniki w grupie dziewcząt

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Bieżyńska, Aleksandra4.04.508.00
2Błaszczyk, Anna3.04.008.50
3Pańczak, Zofia2.54.509.50
4Stuchlik, Hanna2.53.508.50
5Gawlik, Matylda2.04.007.00
6Legan, Alicja1.04.509.00
7Bednarska, Hanna1.02.505.50

Wyniki w grupie chłopców

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Zawiła, Igor4.05.5011.50
2Wielemborek, Daniel3.03.508.00
3Łyszczarz, Oliwier2.53.507.50
4Chmielewski, Antoni2.52.507.00
5Bieżyński, Kamil2.52.006.50
6Żurawski, Aleksander1.55.009.00
7Werner, Piotr1.54.508.50
8Socha, Jakub1.53.006.50
9Walkowiak, Nicolas1.04.007.50

Serwis turniejowy dziewcząt oraz chłopców.


MK