III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejskiej Akademii Dziecka, Świdnica, 12.06.2013

Julia Polaczek została mistrzynią, a Staś Wyszomirski mistrzem Przedszkola Europejskiej Akademii Dziecka w szachach. W III Turnieju o Mistrzostwo Przedszkola wzięło udział piętnastu młodych szachistów. W bardzo wyrównanej rywalizacji pomiędzy dziewczynkami Julia wyprzedziła Kingę Skrzypacz, Zuzię Soboczyńską, Julię Trojan oraz Anię Skowrońską. Wśród chłopców obok Stasia świetnie grał Jeremiasz Filek. Trzecie miejsce zajął Daniel Swoszowski. Na zakończenie turnieju wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale. Sędziował autor tego artykułu.

Wyniki dziewcząt

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Polaczek, Julia3.54.007.00
2Skrzypacz, Kinga3.03.506.50
3Soboczyńska, Zuzanna2.55.5011.00
4Trojan, Julia2.54.508.00
5Skowrońska, Anna2.54.008.50
6Fitrzyk, Julia2.03.007.00
7Alanis, Łucja1.54.008.50
8Dorosz, Anna1.53.006.50
9Laska, Maja1.05.009.00

Serwis turniejowy

Wyniki chłopców

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Wyszomirski, Stanisław3.54.507.50
2Filek, Jeremiasz3.04.509.00
3Swoszowski, Daniel2.54.007.50
4Wądołowski, Beniamin2.04.007.50
5Szewrański, Adam1.04.507.50
6Gałka, Cezary0.04.509.00

Serwis turniejowy


MK