III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4, Świdnica, 23.05.2013

Dwudziestka młodych szachistów walczyła o puchary mistrza i mistrzyni Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Świdnicy. W rozegranych już po raz trzeci Mistrzostwach zwyciężyli Wiktor Kruk oraz Oliwia Gołuch. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk p. dyrektor Renaty Strugały pamiątkowe dyplomy oraz medale. Zawody sędziował autor tego artykułu.

Wyniki w klasyfikacji dziewczynek

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Gołuch, Oliwia4.09.0015.00
2Pałeczka, Hanna4.08.5013.50
3Teuerle, Antonina4.08.5012.50
4Moląg, Marta2.57.5011.50
5Mazur, Zuzanna2.57.5011.50
6Kurowska, Angelika2.09.0013.00
7Girej, Julia1.07.0011.00
8Karwat, Aleksandra0.07.0012.00

Serwis turniejowy

Wyniki w klasyfikacji chłopców

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Kruk, Wiktor5.07.5012.50
2Kędzierski, Krystian4.08.0015.00
3Szwaczek, Tymon3.07.0013.00
4Szcześniak, Antoni2.58.5014.50
5Mosiołek, Alan2.57.5012.00
6Andrzejewski, Cezary2.57.0012.50
7Cała, Igor2.55.5011.00
8Duszenko, Bartosz2.55.509.00
9Perek, Oskar2.08.0014.00
10Augustyniak, Szymon2.07.5012.50
11Wilk, Maciej1.07.5013.00
12Śliwowski, Filip0.57.5011.00

Serwis turniejowy


MK