II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka, Świdnica, 29.05.2012

29 maja 2012 r. odbył się II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka. Podobnie jak rok wcześniej wzięło w nim udział 19 przedszkolaków. Grano tempem 10 minut na zawodnika na dystansie 5 rund. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk p. dyrektor Danuty Natanek pamiątkowe dyplomy oraz medale, a najlepsi także nagrody książkowe.

Wśród chłopców zwyciężył Karol Sproski przed Igorem Ratajczakiem i Filipem Majerczykiem. Spośród dziewcząt najlepszą była Julia Karaś przed Aleksandrą Bieżyńską i Wiktorią Bejster.

Wyniki

M-ceNazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.
1Sproski, Karol10004.59.5015.50
2Ratajczak, Igor12004.09.5016.00
3Karaś, Julia10004.09.0015.50
4Majerczyk, Filip10003.59.0014.50
5Rosa, Jakub10003.09.0014.00
6Trojanowski, Bartosz10003.08.5013.50
7Jurek, Maciej10003.08.5013.50
8Bieżyńska, Aleksandra10003.07.5012.50
9Bejster, Wiktoria10003.07.0012.50
10Calów, Maciej10003.05.509.50
11Pyka, Izabela10002.55.5010.50
12Chmielewski, Antoni10002.55.009.50
13Jakubczyk, Karol10002.08.5014.50
14Kaliciński, Adrian10002.07.5012.00
15Mieszkalska, Martyna10002.06.5011.00
16Kałwak, Miłosz10001.56.0010.00
17Miłkowska, Łucja10001.54.008.00
18Kalisz, Amelia10001.08.5013.50
19Sandecka, Aleksandra10001.07.0011.50

Turniej sędziował autor tych słów.

Strona turnieju


MK