II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 14, Świdnica, 07.06.2013

7 czerwca odbył się II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 14. Wzięło w nim udział 23 przedszkolaków. Po 5 rundach zaciętych pojedynków przy szachownicy najlepszą szachistką okazała się Justynka Jamro (4,5 pkt z 5). Tuż za nią na podium znalazły się Ania Nowak (3,5 pkt) oraz Laura Konior (3 pkt). Wśród chłopców zwyciężył Mateusz Duda z wynikiem 4,5 pkt. Drugi na mecie był Oskar Polański (również 4,5 pkt), a trzeci Mateusz Iwan (3,5 pkt). Na zakończenie p. dyrektor Katarzyna Skupień wręczyła najlepszym medale. Wszyscy młodzi szachiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Sędziował autor tej relacji.

Wyniki grupy dziewcząt

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Jamro, Justyna4.58.0013.00
2Nowak, Anna3.57.0012.50
3Konior, Laura3.08.5015.00
4Polak, Bianka3.07.0012.50
5Piskorz, Anna2.58.5015.00
6Fitrzyk, Ewa2.58.0013.00
7Filip, Zuzanna2.55.509.50
8Femiak, Nikola2.05.5011.00
9Grochocińska, Milena1.56.5011.00

Wyniki grupy chłopców

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Duda, Mateusz4.59.0016.00
2Polański, Oskar4.58.5015.00
3Iwan, Mateusz3.56.5011.00
4Sachs, Wojciech3.09.5015.50
5Pietrzak, Paweł3.08.0014.50
6Tomkiewicz, Tytus2.58.5014.50
7Eustachewicz, Bartosz2.57.0012.00
8Jurczak, Marek2.57.0011.50
9Wiatrowski, Karol2.08.5014.00
10Kotarba, Gabriel2.08.0012.50
11Sowa, Kacper2.05.007.00
12Jarosz, Sebastian1.57.0011.00
13Frączek, Paweł1.56.009.00
14Pacuła, Aleksander0.06.5011.50

Serwis turniejowy grupy dziewcząt oraz grupy chłopców.


MK