II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejskiej Akademii Dziecka, Świdnica, 13.06.2012

W II Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Przedszkola Europejskiej Akademii Dziecka wzięło udział 7 przedszkolaków. Zwyciężył Filip Grycza, który wygrał wszystkie swoje partie. Drugi był Mikołaj Dębosz, a trzeci Aleksander Kaczyński. I miejsce wśród dziewczynek zajęła Anastazja Gorzelany minimalnie wyprzedzając Aleksandrę Gawrońską. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali z rąk swojej wychowawczyni – pani Danuty Janiszewskiej – dyplomy oraz medale. Turniej sędziował autor tych słów.

Wyniki

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Grycza, Filip4.04.007.50
2Dębosz, Mikołaj2.54.5010.00
3Kaczyński, Aleksander2.54.009.50
4Gorzelany, Anastazja2.03.508.50
5Gawrońska, Aleksandra2.03.507.00
6Jędrusiak, Dawid1.53.008.00
7Gałka, Cezary1.52.505.50

Strona turnieju


MK