II Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej oraz Akademii Przedszkolaka, Świdnica, 12.06.2012

12 czerwca odbyły się II Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej oraz Akademii Przedszkolaka. Łącznie wzięło w nich udział 20 szachistów.

Wśród przedszkolaków zwyciężyła Małgosia Mucha zdobywając komplet punktów (4 z 4!). Drugi był Oskar Brzezicki (3 z 4), a trzeci Jakub Rudnicki (2 z 4). Wśród uczniów Szkoły Podstawowej najlepszym okazał się Michał Turek (4 z 4!). Drugi był Franciszek Lisiecki (3 z 4), a trzeci Kacper Kurczak (2,5 pkt).

Wyniki II Szachowych Mistrzostw Akademii Przedszkolaka

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Mucha, Małgorzata4.03.506.50
2Brzezicki, Oskar3.03.509.00
3Rudnicki, Jakub2.05.0011.00
4Chachoń, Hubert2.03.005.00
5Zadora, Robert2.03.005.00
6Kowalczyk, Kryspin1.55.0011.00
7Paś, Bartosz1.54.007.00
8Gołacka, Maja0.04.009.50

Strona turnieju

Wyniki II Szachowych Mistrzostw Szkoły Społecznej

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Turek, Michał4.04.509.00
2Lisiecki, Franciszek3.04.0010.00
3Kurczak, Kacper2.53.509.00
4Gradowski, Igor2.53.507.00
5Matkowski, Jakub2.05.009.00
6Brzozowski, Filip2.04.508.50
7Brzezicki, Filip2.04.508.00
8Lisiecki, Jakub2.03.006.00
9Rogoża, Patryk1.55.009.00
10Koba, Klaudia1.53.506.00
11Mirocha, Martyna1.04.007.50
12Gerus, Maksymilian0.03.507.00

Strona turnieju

Najlepsi uczestnicy turnieju podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Sędzią turnieju był autor tych słów.


MK