I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 14, Świdnica, 01.06.2012

W Pierwszym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 14 wzięło udział aż 22 młodych szachistów. Niezwykle wyrównana rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Olafa Polańskiego, który jako jeden z czterech chłopców zdobył 4 punkty (na 5 możliwych). Olaf pokonał głównych konkurentów do tytułu mistrza przedszkola, a z drugim w turnieju – Andrzejem Kaszyńskim – szczęśliwie uratował remis. Trzeci był Jakub Kalicki, a czwarty rok młodszy od lepszych kolegów – Oskar Lenkiewicz. Najlepszą dziewczynką okazała się Oliwia Darowska, która zdobyła 3 punkty. Z tą samą zdobyczą punktową rywalizację zakończyła Aleksandra Ceglińska. Trzecia wśród dziewczynek – Hanna Stanejko – zdobyła 2 punkty.

Wyniki

M-ceNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.
1Polański, Olaf4.010.0017.00
2Kaszyński, Andrzej4.010.0016.50
3Kalicki, Jakub4.09.5013.50
4Lenkiewicz, Oskar4.08.0013.00
5Taurogiński, Kajetan3.011.0017.00
6Bajrak, Dominik3.08.5014.50
7Głąb, Karol3.08.5014.50
8Darowska, Oliwia3.08.0013.00
9Krzyżaniak, Jan3.07.5013.00
10Ceglińska, Aleksandra3.06.0011.00
11Sachs, Wojciech2.57.5011.50
12Kozak, Kacper2.57.0012.00
13Myczkowski, Tomasz2.56.5010.50
14Stanejko, Hanna2.08.0013.50
15Drej, Natalia2.08.0012.00
16Synkowska, Zuzanna2.07.5011.50
17Jakubiec, Jagoda2.06.009.00
18Slatan, Weronika2.05.008.00
19Stelmach, Kacper1.57.0011.00
20Piskorz, Anna1.06.5010.50
21Merchut, Stanisław1.06.0010.00
22Tomkiewicz, Tytus0.06.5012.50

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami. Mistrz – Olaf Polański oraz Mistrzyni – Oliwia Darowska otrzymali z rąk p. dyrektor Katarzyny Skupień puchary. Sędziował autor tych słów.

Strona turnieju


MK