I Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica, 17-26.06.2013

Ponad czterdziestu młodych uczestników zajęć szachowych w MDK Świdnica wzięło udział w kończących rok szkolny I Mistrzostwach Klubu Szachowego GAMBIT MDK. Szachiści byli podzieleni na trzy grupy rankingowe. Owocami bardzo zaciętej rywalizacji są zdobyte przez 15 osób kategorie szachowe. Najlepsi w poszczególnych grupach otrzymali puchary. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom.

Wyniki Grupy A

Nazwisko ImięRank.Pkt.S.B.RuzNorma
1Mielnik, Patryk160013.083.751801II
2Mielnik, Natalia160012.069.501721
3Trzos, Hubert14009.043.751531
4Czemerzyński, Maciej14009.041.751531
5Sroka, Michał14008.541.251500
6Kaszyński, Paweł14008.538.001500
7Turek, Michał14008.036.751470
8Jaworski, Jakub14006.018.751346
9Supran, Fabian14005.018.251285
10Pieszczoch, Antoni14003.511.251193
11Garstka, Justyna12503.010.501159
12Sikorska, Karolina12503.010.251155
13Augustyn, Adrian14002.58.001131

Serwis turniejowy

 

Wyniki Grupy B

M-ceNazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.Norma
1Tomczak, Bartosz12007.558.0070.00IV
2Goppold, Dawid12007.059.5071.50IV
3Kudela, Krystian12007.053.5064.00IV
4Kaszyński, Andrzej12007.052.5063.50IV
5Sroka, Mateusz12007.046.5057.00
6Merchut, Piotr12006.553.0064.00IV
7Krawczyk, Miłosz12006.552.5063.00IV
8Staręga, Jan12006.545.0056.00
9Moląg, Jan12006.058.5069.50IV
10Cieślak, Marcel12006.056.0068.00IV
11Janiak, Grzegorz12005.546.0056.00
12Truty, Krzysztof12005.052.0062.50
13Gołuch, Wiktoria12504.556.0067.50
14Dushka, Kateryna12504.540.5050.00
15Calów, Maciej12004.045.0056.00
16Dushka, Victor12003.547.5058.50
17Kałużny, Kamil12003.047.5057.50
18Czerniatowicz, Jan10002.541.0051.00
19Cieślak, Oliwia11001.534.5044.00

Serwis turniejowy

 

Wyniki Grupy C

M-ceNazwisko ImięRank.Pkt.S.B.Norma
1Polański, Olaf12008.030.25IV
2Pieszczoch, Amelia10007.526.50IV
3Duda, Mateusz10007.025.00V
4Niemiec, Krystian10006.018.00V
5Polański, Oskar10005.014.25V
6Święs, Borys10005.012.00V
7Wrona, Oskar10003.55.50
8Garstka, Weronika10002.01.00
9Litwińczuk, Szymon10001.00.00
10Litwińczuk, Igor10000.00.00

Serwis turniejowy

 




Zawody sędziował autor tych słów.

MK