I Gminny Turniej Szachowy Przedszkolaków, Jaworzyna Śl., 19.06.2012

Młodzi szachiści z Przedszkola Samorządowego w Jaworzynie Śląskiej oraz z klas zerowych Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie walczyli 19 czerwca 2012 r. o tytuł mistrza i mistrzyni Gminy Jaworzyna Śląska Przedszkolaków. Spośród 17 graczy najlepszą okazała się Aleksandra Cichocka, która zdobyła 3,5 pkt na 4 możliwe. Drugie miejsce (pierwsze wśród chłopców) z 3 punktami  zajął Krzysztof Truty. Na kolejnych miejscach byli Miłosz Rachelski oraz Karol Kołodka (ta sama ilość punktów). Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Marta Więcław, a trzecie Aleksandra Rybka (po 2 pkt). Dyrektor przedszkola w Jaworzynie Śląskiej – pani Jadwiga Chrobak – wręczyła zwycięzcom statuetki oraz medale. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Sędziował autor tych słów.

Wyniki w klasyfikacji generalnej

M-ceNazwisko ImięUwagiPkt.MBch.Bch.
1Cichocka, AleksandraPrzedszkole Jaworzyna Śląska3.54.509.50
2Truty, KrzysztofPrzedszkole Jaworzyna Śląska3.05.009.00
3Rachelski, MiłoszPrzedszkole Jaworzyna Śląska3.04.508.50
4Kołodka, KarolPrzedszkole Jaworzyna Śląska3.04.007.50
5Zawadzki, AdamSP Stary Jaworów2.55.509.00
6Janus, FilipPrzedszkole Jaworzyna Śląska2.53.007.50
7Mak, KarolSP Stary Jaworów2.53.006.50
8Sowa, OskarPrzedszkole Jaworzyna Śląska2.53.006.00
9Chromy, WiktorPrzedszkole Jaworzyna Śląska2.05.5011.00
10Więcław, MartaSP Stary Jaworów2.04.508.50
11Rybka, AleksandraPrzedszkole Jaworzyna Śląska2.04.007.50
12Rabiej, MarcinSP Stary Jaworów2.04.007.00
13Nicpoń, PatrykSP Stary Jaworów1.55.009.00
14Gołąb, MiłoszPrzedszkole Jaworzyna Śląska1.05.008.50
15Kiszczak, MarcelSP Stary Jaworów1.04.507.50
16Kalarus, KamilSP Stary Jaworów1.04.007.00
17Szwed, NataliaSP Stary Jaworów1.03.006.50

Strona turnieju


MK