Drugi dzień rozgrywek Ligi Międzypowiatowej, Strzegom, 09.02.2014

W Centrum Aktywności Społecznej “Karmel” w Strzegomiu rozegrano kolejne rundy XI Edycji Ligi Międzypowiatowej. Był to dobry dzień dla I i II drużyny Klubu Szachowego GAMBIT MDK, które zwyciężyły we wszystkich swoich meczach i zajmują odpowiednio pierwsze i piąte miejsce.

Po 6 rundach Hubert Trzos występujący w V drużynie zdobył III kategorię szachową, a pan Jacek Kowalski z III drużyny zdobył czwartą kategorię. Gratulacje!

Wyniki IV rundy

MeczGospodarzWynikGość
1GLKS Goniec Żarów0,0 - 4,0GLKS Goniec Żarów juniorzy
Bieszczad, Michał0 - 1Daniel, Damian
Cygan, Mirosław0 - 1Mozol, Dawid
Woźny, Jan0 - 1Dołharz, Jakub
Serwin, Krzysztof0 - 1Zaremba, Wiktor
2Wieża Pęgów- / +KSz GAMBIT MDK Świdnica I
BYE- / +Kilański, Janusz
BYE- / +Korzekwa, Marcin
BYE- / +Kaźmierczuk, Zenon
BYE- / +Turek, Michał
3LZS Wieża Środa Śląska4,0 - 0,0GLKS Strzegom I
Sawczyk, Ryszard1 - 0Michaluk, Wacław
Pluta, Edmund1 - 0Kosiński, Ignacy
Anisów, Eugeniusz1 - 0Piórek, Irena
Cedzidło, Paweł1 - 0Pawłowski, Gracjan
4KSz GAMBIT MDK Świdnica V1,5 - 2,5GOK Malczyce
Czemerzyński, Maciej1 - 0Kaczmarek, Patryk
Tomczak, Bartosz0 - 1Wcisło, Marek
Trzos, Hubert½ - ½Kaczmarek, Jakub
Sojski, Ernest0 - 1Jewłoszewicz, Aneta
5UKS Piast Bolków3,0 - 1,0KSz GAMBIT MDK Świdnica III
Tomaszek, Wiesław- / +Natanek, Radosław
Oczachowska, Dorota1 - 0Kowalski, Jacek
Suhak, Roman1 - 0Kudela, Krystian
Oczachowski, Mariusz1 - 0Moląg, Jan
6Wałbrzych4,0 - 0,0KSz GAMBIT MDK Świdnica IV
Stitou, El-ayachi Jr1 - 0Kruk, Marcin
Hutnik, Tomasz1 - 0Sroka, Michał
Klebański, Mateusz+ / -Krawczyk, Miłosz
Borkowski, Jakub1 - 0Kruk, Wiktor
7GLKS Strzegom II0,0 - 4,0KSz GAMBIT MDK Świdnica II
Piórek, Piotr0 - 1Cieślak, Łukasz
Kwarciak, Maria0 - 1Mielnik, Patryk
Pawłowska, Mariola0 - 1Mielnik, Natalia
Konc, Ewa0 - 1Stelmasik, Bartosz

Wyniki V rundy

MeczGospodarzWynikGość
1GLKS Goniec Żarów juniorzy1,0 - 3,0KSz GAMBIT MDK Świdnica I
Daniel, Damian1 - 0Kilański, Janusz
Mozol, Dawid0 - 1Korzekwa, Marcin
Dołharz, Jakub0 - 1Kaźmierczuk, Zenon
Zaremba, Wiktor0 - 1Turek, Michał
2GOK Malczyce0,0 - 4,0LZS Wieża Środa Śląska
Kaczmarek, Patryk0 - 1Sawczyk, Ryszard
Wcisło, Marek0 - 1Pluta, Edmund
Kaczmarek, Jakub0 - 1Anisów, Eugeniusz
Jewłoszewicz, Aneta0 - 1Cedzidło, Paweł
3GLKS Goniec Żarów2,5 - 1,5UKS Piast Bolków
Bieszczad, Michał+ / -Tomaszek, Wiesław
Cygan, Mirosław½ - ½Oczachowska, Dorota
Woźny, Jan½ - ½Suhak, Roman
Serwin, Krzysztof½ - ½Oczachowski, Mariusz
4KSz GAMBIT MDK Świdnica II+ / -Wieża Pęgów
Cieślak, Łukasz+ / -BYE
Mielnik, Patryk+ / -BYE
Mielnik, Natalia+ / -BYE
Stelmasik, Bartosz+ / -BYE
5GLKS Strzegom I1,5 - 2,5Wałbrzych
Michaluk, Wacław½ - ½Stitou, El-ayachi Jr
Kosiński, Ignacy0 - 1Hutnik, Tomasz
Pawłowski, Gracjan0 - 1Klebański, Mateusz
Przybylski, Rafał1 - 0Borkowski, Jakub
6KSz GAMBIT MDK Świdnica III0,0 - 4,0KSz GAMBIT MDK Świdnica V
Natanek, Radosław0 - 1Czemerzyński, Maciej
Kowalski, Jacek0 - 1Tomczak, Bartosz
Kudela, Krystian0 - 1Trzos, Hubert
Moląg, Jan0 - 1Sojski, Ernest
7KSz GAMBIT MDK Świdnica IV1,0 - 3,0GLKS Strzegom II
Kruk, Marcin0 - 1Piórek, Piotr
Sroka, Michał1 - 0Kwarciak, Maria
Krawczyk, Miłosz- / +Pawłowska, Mariola
Kruk, Wiktor0 - 1Konc, Ewa

Wyniki VI rundy

MeczGospodarzWynikGość
1KSz GAMBIT MDK Świdnica I3,0 - 1,0LZS Wieża Środa Śląska
Kilański, Janusz1 - 0Sawczyk, Ryszard
Korzekwa, Marcin1 - 0Pluta, Edmund
Kaźmierczuk, Zenon0 - 1Anisów, Eugeniusz
Turek, Michał1 - 0Cedzidło, Paweł
2UKS Piast Bolków0,5 - 3,5GLKS Goniec Żarów juniorzy
Tomaszek, Wiesław- / +Daniel, Damian
Oczachowska, Dorota0 - 1Mozol, Dawid
Suhak, Roman0 - 1Dołharz, Jakub
Oczachowski, Mariusz½ - ½Zaremba, Wiktor
3KSz GAMBIT MDK Świdnica V0,5 - 3,5GLKS Goniec Żarów
Czemerzyński, Maciej0 - 1Bieszczad, Michał
Tomczak, Bartosz0 - 1Cygan, Mirosław
Trzos, Hubert½ - ½Woźny, Jan
Sojski, Ernest0 - 1Serwin, Krzysztof
4GOK Malczyce0,5 - 3,5KSz GAMBIT MDK Świdnica II
Kaczmarek, Patryk0 - 1Cieślak, Łukasz
Wcisło, Marek½ - ½Mielnik, Patryk
Kaczmarek, Jakub0 - 1Mielnik, Natalia
Jewłoszewicz, Aneta0 - 1Stelmasik, Bartosz
5Wałbrzych+ / -Wieża Pęgów
Stitou, El-ayachi Jr+ / -BYE
Hutnik, Tomasz+ / -BYE
Klebański, Mateusz+ / -BYE
Borkowski, Jakub+ / -BYE
6GLKS Strzegom II2,0 - 2,0GLKS Strzegom I
Piórek, Piotr0 - 1Michaluk, Wacław
Kwarciak, Maria0 - 1Kosiński, Ignacy
Pawłowska, Mariola1 - 0Piórek, Irena
Konc, Ewa1 - 0Pawłowski, Gracjan
7KSz GAMBIT MDK Świdnica III3,0 - 1,0KSz GAMBIT MDK Świdnica IV
Natanek, Radosław1 - 0Kruk, Marcin
Kowalski, Jacek1 - 0Sroka, Michał
Kudela, Krystian+ / -Krawczyk, Miłosz
Moląg, Jan0 - 1Kruk, Wiktor

Klasyfikacja po VI rundzie

M-ceNazwa drużynyDuże punktyvs+Pkt.
1KSz GAMBIT MDK Świdnica I11.08;2;4;3;12;19.0
2GLKS Goniec Żarów juniorzy10.010;12;4;6;2;18.0
3GLKS Goniec Żarów9.013;9;2;14;16.0
4LZS Wieża Środa Śląska8.05;11;7;9;17.5
5KSz GAMBIT MDK Świdnica II7.013;4;9;16.0
6Wałbrzych7.011;7;4;14.0
7GLKS Strzegom I5.014;10;10.0
8GOK Malczyce5.08;14;7.5
9KSz GAMBIT MDK Świdnica V5.013;10;12.0
10UKS Piast Bolków5.05;10;10.5
11KSz GAMBIT MDK Świdnica III4.013;11;8.0
12Wieża Pęgów4.011;7;8.0
13GLKS Strzegom II3.011;7.0
14KSz GAMBIT MDK Świdnica IV1.04.5

Ostatnie trzy rundy Ligi zostaną rozegrane 9 marca w MDK Bartek przy ul. Marcinkowskiego w Świdnicy.

Serwis turniejowy


MK