Amelia i Antoni Pieszczoch “na piątkę” w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów, Zamek Książ, 25.10.2014

23 uczestników Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica uczestniło w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich (10’+5″), które odbyły się 25 października na Zamku Książ.

Piątka świdnickich szachistów znalazła się w czołowej dziesiątce najmłodszych grup. Najlepszy start zanotowało rodzeństwo: Amelka Pieszczoch zajęła 5. miejsce wśród dziewcząt, a jej brat Antoś był piąty wśród chłopców. W tej samej grupie 10. miejsce zajął 7-letni Oskar Perek, a wśród dziewcząt 6. miejsce zajęła Natalia Głogiewicz, a 8. Oliwia Cieślak.

Wyniki grup, w których startowali szachiści GAMBITU MDK:

Dziewczęta do 9 lat

M-ceNazwisko ImięKlubPkt.MBch.
1KOCHANOWICZ, EmiliaWKS Kopernik7.020.00
2DZIONEK, DominikaKSz Jelonka Jelenia Góra5.520.00
3PAWICKA, MagdalenaWKSz HETMAN - Kobierzyce5.020.00
4OLSZEWSKA, WiktoriaUKS SP3 w Bogatyni4.521.50
5PIESZCZOCH, AmeliaKSz GAMBIT MDK Świdnica4.521.50
6GŁOGIEWICZ, NataliaKSz GAMBIT MDK Świdnica4.520.50
8CIEŚLAK, OliwiaKSz GAMBIT MDK Świdnica4.018.00
12KRUK, IgaKSz GAMBIT MDK Świdnica3.017.50
16MOLĄG, MartaKSz GAMBIT MDK Świdnica2.013.50
18KORZEKWA, UrszulaKSz GAMBIT MDK Świdnica0.011.50

Serwis turniejowy

Chłopcy do 9 lat

M-ceNazwisko ImięKlubPkt.MBch.
1SOJSKI, ErnestGLKS Goniec Żarów6.024.00
2NAWROT, MikołajOKSiR Wisznia Mała6.023.50
3TOPOŁA, RafałKSz Miedź Legnica6.022.50
4EIGNER, JerzyKSz Miedź Legnica5.024.50
5PIESZCZOCH, AntoniKSz GAMBIT MDK Świdnica5.022.50
10PEREK, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica4.021.50
12KAŁUŻNY, KamilKSz GAMBIT MDK Świdnica4.020.00
20AUGUSTYNIAK, SzymonKSz GAMBIT MDK Świdnica4.014.00
23MOLĄG, JanKSz GAMBIT MDK Świdnica3.020.00
24KRUK, WiktorKSz GAMBIT MDK Świdnica3.018.00
25TRUTY, KrzysztofKSz GAMBIT MDK Świdnica3.018.00
27DUSHKA, VictorKSz GAMBIT MDK Świdnica3.015.50
29CALÓW, MaciejKSz GAMBIT MDK Świdnica3.014.00
31Butkiewicz, ErykKSz GAMBIT MDK Świdnica3.011.00
32CAŁA, IgorKSz GAMBIT MDK Świdnica2.016.50
35CYBRUCH, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica2.014.00

Serwis turniejowy

Chłopcy do 12 lat

M-ceNazwisko ImięKlubPkt.MBch.
1MARCZUK, HubertUKS SP3 w Bogatyni5.524.00
2DYTMAN, RadosławMUKS MDK Fabryczna Wrocław5.523.50
3LIPSKI, ŁukaszKSz Polonia Wrocław5.521.50
4ŻYŁA, TomaszWKS Kopernik5.021.00
5FIEDOREK, MichałKSz Miedź Legnica4.523.50
15SUPRAN, FabianKSz GAMBIT MDK Świdnica3.513.00
17JAWORSKI, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica3.017.50
22GOPPOLD, DawidKSz GAMBIT MDK Świdnica2.016.50
23KUDELA, KrystianKSz GAMBIT MDK Świdnica2.016.00

Serwis turniejowy

Chłopcy i Dziewczęta do 15 lat

M-ceNazwisko ImięKlubPkt.MBch.
1MISZKIEŁO, BartoszWKSz Kopernik5.521.00
2KARYKOWSKA, AnnaKSz Miedź Legnica4.520.50
3ORZŁOWSKI, PatrykKSz Miedź Legnica4.020.50
4JANKOWIAK, TomaszUKS SP3 w Bogatyni4.020.00
5JAKUBOWSKI, WojciechUKS SP3 w Bogatyni3.515.00
9TUREK, MichałKSz GAMBIT MDK Świdnica1.515.00

Serwis turniejowy

Serwis turniejowy Dziewcząt do 12 lat

Serwis turniejowy Chłopców i Dziewcząt do 18 lat