W dniach 20-21 maja br. w Klubie Bolko w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich. W poprzednich latach Mistrzostwa odbywały się w Żarowie i za każdym razem gromadziły około 140 osób. Tym razem został pobity rekord frekwencji – w turnieju zagrało 172 młodych szachistów, a spośród nich 38 reprezentowało Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica.
W grupie dziewcząt do 8 lat z kompletem punktów zwyciężyła Maja Wieczorek reprezentująca MDK Fabryczna Polonia Wrocław. Drugie miejsce zajęła Maja Pastuszka (KS AZS Wratislavia), a trzecie Hanna Pietryk (UKS SP3 w Bogatyni). 4. miejsce zajęła reprezentantka gospodarzy: Liliana Jarząbek (KSz GAMBIT MDK Świdnica).
W najmłodszej grupie chłopców z kompletem punktów tryumfował Antoni Komendecki (KSz Miedź Legnica). Drugi był Marek Szreter, a trzeci Mateusz Uhryn (obydwaj MUKS MDK Śrómieście Wrocław). Najlepszy ze świdniczan – Paweł Kozłowski – ukończył rywalizację na 11. miejscu.
Wśród dziewcząt do 10 lat zwyciężyła Wiktoria Janikowska przed Jagodą Romejko (obydwie KSz Jelonka Jelenia Góra). Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Pastuszka (KS AZS Wratislavia). Najlepsza świdniczanka – Iga Kruk – zajęła 9. miejsce.
W najbardziej licznej grupie chłopców do 10 lat (42 osoby) zwyciężył Michał Demski (MDK Fabryczna Polonia Wrocław) przed Piotrem Kejną (GCKiS Kobierzyce) i Błażejem Grotem (MDK Fabryczna Polonia Wrocław). 5. miejsce w tej grupie zajął Oskar Perek (KSz GAMBIT MDK Świdnica).
W grupie dziewcząt do 12 lat zwyciężyła Wiktoria Olszewska (UKS SP3 w Bogatyni). Drugie miejsce zajęła Kinga Strzała (KSz Jelonka Jelenia Góra), a trzecie Oliwia Ścisła (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). Wiktoria Kwiatkowska ze Świdnicy ukończyła rywalizację na 10. miejscu.
Wśród chłopców do 12 lat wygrał Krzysztof Matela (UKS Skoczek Milicz). Drugi był Rafał Topoła (MDK Fabryczna Polonia Wrocław), a trzeci Piotr Kołodziejski (KSz Jelonka Jelenia Góra). Najlepszym świdniczaninem w tej grupie okazał się Tymon Kowalski, który zajął 20. miejsce.
Wśród dziewcząt do 14 lat zwyciężyła Aleksandra Czarniecka (UKS SP3 w Bogatyni). Drugie miejsce zajęła Weronika Szachniewicz (KSz Miedź Legnica). Ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale Zuzannie Zielezińskiej (UKS Skoczek Milicz).
Grupę chłopców do 14 lat ze ogromną przewagą wygrał Michał Fiedorek (MDK Fabryczna Polonia Wrocław). Drugi był Bartosz Mazurek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), a trzeci Jakub Bartłomowicz (KSz Jelonka Jelenia Góra). 14. miejsce zajął Hubert Trzos z Klubu GAMBIT MDK Świdnica.
Grupę dziewcząt do 16 lat zwyciężyła Aleksandra Skiba (UKS Szach-Mat Syców), która minimalnie wyprzedziła Marię Elenę Lascar (KSz Miedź Legnica).\
Wśród chłopców do 16 lat zwyciężył Michał Szydełko. Drugi był Natan Sypień (obydwaj UKS Giecek Radków), a trzeci Maciej Kurtycz (MKS Rokita Brzeg Dolny). Piąte miejsce zajął Adrian Augustyn – reprezentant Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica.
W najstarszej grupie wiekowej (do 18 lat) tryumfowała Anna Karykowska (KSz Miedź Legnica). Drugie miejsce zajęła Gabriela Maciak (również KSz Miedź Legnica).
Wśród chłopców do 18 lat zwyciężył Szymon Dryja (UKS SP3 w Bogatyni). Drugi był Józef Mastalarz (KSz Polonia Wrocław), a trzeci Wojciech Jakubowski (UKS SP3 w Bogatyni). 6. miejsce zajął Michał Turek (KSz GAMBIT MDK Świdnica).
Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.
Organizatorami Mistrzostw byli Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy, Dolnośląski Związek Szachowy, Stowarzyszenie Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica oraz Świdnicki Ośrodek Kultury, który udostępnił salę Klubu Bolko. Sędzią głównym turnieju był Rafał Siwik. Pomagali mu Marcin Korzekwa, Wojciech Kowalczuk i Natalia Mielnik. W organizacji Mistrzostw pomagali rodzice uczestników zajęć szachowych w MDK Świdnica zrzeszeni w Stowarzyszeniu: Dorota Moląg, Krzysztof Perek, Marcin Kruk, Rafał Moląg oraz Rafał Kędzierski.
Wyniki
-
M-ce | Nazwisko Imię | Ranking | Klub | Pkt. | S.B. | | | |
1 | WIECZOREK, Maja | 1400 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 5 | 10 | | | |
2 | PASTUSZKA, Maja | 1250 | KS AZS Wratislavia | 4 | 6 | | | |
3 | PIETRYK, Hanna | 1250 | UKS SP3 w Bogatyni | 3 | 3 | | | |
4 | JARZĄBEK, Liliana | 1250 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 1 | | | |
5 | KWIATKOWSKA, Oliwia | 1100 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 1 | 0 | | | |
6 | WRONKOWSKA, Zofia | 1000 | SP Budzów | 0 | 0 | | | |
| | | | | | | | |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | Klub | Pkt. | MBch. |
1 | KOMENDECKI, Antoni | KSz Miedź Legnica | 9 | 39 |
2 | SZRETER, Marek | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 8 | 38.5 |
3 | UHRYN, Mateusz | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 6.5 | 38.5 |
4 | TRUSEWICZ, Jakub | KSz Jelonka Jelenia Góra | 6 | 38.5 |
5 | KOMENDECKI, Grzegorz | KSz Miedź Legnica | 6 | 36 |
6 | UHRYN, Łukasz | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 6 | 35.5 |
7 | KARASZEWSKI, Gabriel | KSz Miedź Legnica | 5.5 | 35.5 |
8 | WRONKOWSKI, Mikołaj | SP Budzów | 5.5 | 29 |
9 | WIJASZKA, Tomasz | UKS Giecek Radków | 5 | 36 |
10 | MYDŁOWSKI, Aleksander | UKS Szach-Mat Przemków | 5 | 36 |
11 | KOZŁOWSKI, Paweł | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 5 | 33.5 |
12 | ŚWIERCZ, Aleksander | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5 | 30 |
13 | PALUCH, Filip | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 5 | 29 |
14 | KARP, Bartłomiej | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5 | 27.5 |
15 | ŁONIEWSKI, Cyprian | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4.5 | 33 |
16 | CISEK, Maciej | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4.5 | 32 |
17 | KALINOWSKI, Aleksander | KSz Miedź Legnica | 4.5 | 29.5 |
18 | ŁAGODA, Szymon | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4.5 | 28.5 |
19 | GROT, Bartosz | MDK Fabryczna Polonia Wroclaw | 4 | 38.5 |
20 | KOLANO, Paweł | SP Budzów | 4 | 33 |
21 | MIZURA, Antoni | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 32 |
22 | MICHALAK, Wojciech | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 30 |
23 | MARDUŁA, Oskar | UKS Giecek Radków | 4 | 25.5 |
24 | ANTONIUK, Jakub | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 23.5 |
25 | KARCZEWSKI, Rafał | UKS EL TUR SP 3 Bogatynia | 3.5 | 33.5 |
26 | BIELA, Mateusz | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3.5 | 25 |
27 | BOESL, Oliver | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 29.5 |
28 | GOPPOLD, Piotr | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 28.5 |
29 | KOKOSZKO, Mateusz | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 27.5 |
30 | CISEK, Tomasz | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 24 |
31 | HAŁDAŚ, Julian | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 19.5 |
32 | PAKULSKI, Szymon | UKS EL TUR SP 3 Bogatynia | 2.5 | 25.5 |
33 | SERWACH, Franciszek | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 1 | 26 |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | MBch. |
1 | JANIKOWSKA, Wiktoria | R 1224 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 9 | 35.5 |
2 | ROMEJKO, Jagoda | R 1056 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 6.5 | 35 |
3 | PASTUSZKA, Aleksandra | R 1178 | KS AZS Wratislavia | 6 | 34.5 |
4 | SALAMON, Julia | 1012 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 6 | 33 |
5 | RYBKA, Tatiana | R 1202 | UKS Giecek Radków | 5.5 | 36 |
6 | PIETRYK, Joanna | R 1212 | UKS SP3 w Bogatyni | 5 | 36 |
7 | ZIELIŃSKA, Aleksandra | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5 | 31.5 |
8 | MRYGOŃ, Zofia | 0 | UKS SP3 w Bogatyni | 4.5 | 27.5 |
9 | KRUK, Iga | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 31.5 |
10 | KOMANIECKA, Weronika | 0 | GLKS Goniec Żarów | 4 | 29.5 |
11 | MICHALAK, Katarzyna | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 27 |
12 | KOŁODZIEJCZYK, Angelika | 0 | GLKS Goniec Żarów | 3.5 | 27.5 |
13 | MICHALSKA, Anna-Maria | 0 | Jaworzyna Śląska | 3 | 27.5 |
14 | ŁEŃSKA, Hanna | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2.5 | 26 |
15 | BIELA, Barbara | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 1.5 | 21.5 |
| | | | | |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | MBch. |
1 | DEMSKI, Michał | R 1366 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 8.5 | 41.5 |
2 | KEJNA, Piotr | R 1497 | GCKiS Kobierzyce | 8 | 41.5 |
3 | GROT, Błażej | R 1409 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 7 | 41 |
4 | DOSKOCZ, Karol | R 1386 | KS AZS Wratislavia | 6.5 | 40.5 |
5 | PEREK, Oskar | R 1102 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 6 | 39 |
6 | GROBELNY, Mikołaj | 0 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 6 | 37 |
7 | KARP, Kacper | R 1229 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5.5 | 38.5 |
8 | BUTKIEWICZ, Piotr | R 1123 | WKS Kopernik | 5.5 | 36.5 |
9 | STAROŚCIAK, Szymon | 1080 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 5.5 | 34 |
10 | LATACZ, Grzegorz | 0 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 5.5 | 33 |
11 | KASZEWSKI, Miłosz | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5.5 | 32 |
12 | DEMSKI, Jakub | R 1114 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 5.5 | 31 |
13 | JAWORSKI, Tymon | R 1215 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 5 | 40.5 |
14 | ABDALLA, Elnour Michał | R 1123 | UKS SP3 w Bogatyni | 5 | 38 |
15 | BURDA, Igor | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5 | 32.5 |
16 | KUŁTUCKI, Kamil | R 1109 | Szkoła Szachowa Czarny Koń Wrocław | 5 | 32 |
17 | BŁASZKIEWICZ, Jakub | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5 | 31.5 |
18 | MOLECKI, Jan | 0 | GLKS Goniec Żarów | 5 | 31.5 |
19 | SUCHECKI, Michał | 0 | UKS Szach-Mat Przemków | 5 | 27 |
20 | DERNOGA, Tomasz | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4.5 | 37.5 |
21 | CIESZKOWSKI, Michał | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4.5 | 33.5 |
22 | DZIEWIATOWSKI, Mateusz | 0 | KSz Miedź Legnica | 4 | 37 |
23 | CHĘĆ, Kacper | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 31.5 |
24 | PALUCH, Szymon | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 31 |
25 | JAWORSKI, Hubert | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 29 |
26 | TOMCZAK, Piotr | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 28 |
27 | DĄBROWSKI, Bartosz | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 27.5 |
28 | GRABOWSKI, Marcel | 0 | KSz Srebrna Góra | 4 | 26.5 |
29 | GROBELNY, Krzysztof | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 25 |
30 | DULĘBA, Aleksander | 0 | Kostomłoty | 4 | 24 |
31 | KOŚCIAŃSKI, Michał | 0 | UKS SP3 w Bogatyni | 4 | 23 |
32 | AUGUSTYNIAK, Szymon | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 30.5 |
33 | MAZUR, Sebastian | 0 | Przyłegów | 3 | 29 |
34 | DOŁEK, Igor | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 26.5 |
35 | BIROS, Rafał | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 26 |
36 | ZIELIŃSKI, Wiktor | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 24.5 |
37 | WAGNER, Emil | 0 | UKS SP3 w Bogatyni | 3 | 22.5 |
38 | ROMANOWSKI, Piotr | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 29 |
39 | STRAUSS, Tymoteusz | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 26.5 |
40 | ORLIŃSKI, Antoni | 0 | UKS SP3 w Bogatyni | 2 | 24 |
41 | LIBER, Maciej | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 1 | 22 |
42 | FLORCZAK, Piotr | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 0 | 21 |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | MBch. |
1 | OLSZEWSKA, Wiktoria | R 1196 | UKS SP3 w Bogatyni | 8.5 | 33 |
2 | STRZAŁA, Kinga | R 1152 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 7 | 33 |
3 | ŚCISŁA, Oliwia | R 1358 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 7 | 33 |
4 | ŁOCHINA, Justyna | R 1068 | WKS Kopernik | 6.5 | 30 |
5 | WIJASZKA, Oliwia | 0 | UKS Giecek Radków | 4.5 | 34 |
6 | OLEKSY, Kamila | 0 | UKS Giecek Radków | 4.5 | 29 |
7 | KACZOROWSKA, Zofia | R 1220 | UKS Skoczek Milicz | 4 | 34 |
8 | ĆWISZEWSKA, Oliwia | R 1174 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 32 |
9 | SOKAL, Wiktoria | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 31.5 |
10 | KWIATKOWSKA, Wiktoria | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 31 |
11 | DUDA, Joanna | 0 | UKS Giecek Radków | 2 | 28 |
12 | JANIEC, Wiktoria | 0 | Kostomłoty | 0 | 19.5 |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | MBch. |
1 | MATELA, Krzysztof | R 1655 | UKS Skoczek Milicz | 7.5 | 38.5 |
2 | TOPOŁA, Rafał | R 1247 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 6.5 | 37 |
3 | KOŁODZIEJSKI, Piotr | R 1191 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 6 | 40 |
4 | WIECZOREK, Mikołaj | R 1211 | DZSzach | 6 | 38.5 |
5 | TARAWSKI, Adrian | R 1248 | UKS SZach-Mat Przemków | 6 | 33.5 |
6 | SOJSKI, Ernest | R 1407 | GLKS Goniec Żarów | 5.5 | 38.5 |
7 | BEDNARCZYK, Mateusz | R 1246 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 5.5 | 37 |
8 | EIGNER, Jerzy | R 1270 | KSz Miedź Legnica | 5.5 | 36.5 |
9 | WOJAS, Michał | R 1038 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5.5 | 33 |
10 | JAROSZ, Szymon | R 1285 | UKS SP3 w Bogatyni | 5 | 37.5 |
11 | KUSKA, Bartosz | R 1136 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 5 | 35 |
12 | SZANTYKA, Dominik | R 1046 | UKS SP3 w Bogatyni | 5 | 31 |
13 | SZPYRA, Kacper | 0 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 5 | 28.5 |
14 | WOJTANOWSKI, Michał | R 1090 | UKS Szach-Mat Przemków | 4.5 | 34 |
15 | LASOK, Marek | R 1238 | KSz Miedź Legnica | 4.5 | 32 |
16 | PODLIPNIAK, Damian | 0 | SP Budzów | 4.5 | 28.5 |
17 | ZAWADA, Radosław | 0 | Pieszyce | 4.5 | 24 |
18 | ŻEBROWSKI, Mateusz | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 29 |
19 | PALAC, Piotr | 0 | UKS Giecek Radków | 4 | 28.5 |
20 | KOWALSKI, Tymon | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 27.5 |
21 | KACZMARZYK, Maciej | 0 | GLKS Goniec Żarów | 4 | 26 |
22 | FILIPOWICZ, Piotr | 0 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4 | 25.5 |
23 | MYDŁOWSKI, Krzysztof | 0 | UKS Szach-Mat Przemków | 3.5 | 35 |
24 | MEDYCKI, Łukasz | R 1217 | UKS SP3 w Bogatyni | 3.5 | 27 |
25 | LESIAK, Oskar | 0 | GLKS Goniec Żarów | 3 | 29 |
26 | CYBRUCH, Jakub | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 3 | 23 |
27 | MARCZAK, Ryszard | 0 | GLKS Goniec Żarów | 1 | 26.5 |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | MBch. |
1 | CZARNIECKA, Aleksandra | R 1650 | UKS SP3 w Bogatynii | 8 | 35 |
2 | FIEDOREK, Michał | R 1509 | MDK Fabryczna Polonia Wrocław | 8 | 34.5 |
3 | MAZUREK, Bartosz | R 1391 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 5.5 | 37.5 |
4 | BARTŁOMOWICZ, Jakub | R 1330 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5.5 | 37 |
5 | DOŁHARZ, Jakub | R 1227 | KSz Polonia Wrocław | 5 | 37 |
6 | LUBERAŃSKI, Jakub | R 1533 | KSz Polonia Wrocław | 5 | 34 |
7 | WILK, Aleksander | R 1317 | UKS Debiut Przedwojów | 5 | 32.5 |
8 | KOSIOR, Jan | R 1344 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 5 | 28 |
9 | ADAMCZYK, Dominik | R 1427 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 5 | 27 |
10 | ŚWIERCZ, Nikodem | R 1078 | KSz Jelonka Jelenia Góra | 4.5 | 38 |
11 | STRUGAREK, Łukasz | R 1351 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 4.5 | 36 |
12 | LECHMAN, Gabriel | R 1306 | UKS Giecek Radków | 4.5 | 35.5 |
13 | SZACHNIEWICZ, Weronika | R 1074 | KSz Miedź Legnica | 4.5 | 27 |
14 | SMUKOWSKI, Bartosz | R 1314 | WIEŻA PĘGÓW | 4.5 | 26 |
15 | STROJNY, Karol | R 1436 | UKS Giecek Radków | 4 | 29 |
16 | TRZOS, Hubert | R 1134 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 4 | 25.5 |
17 | ZIELEZIŃSKA, Zuzanna | 0 | UKS Skoczek Milicz | 3 | 27 |
18 | GOPPOLD, Dawid | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 26.5 |
19 | BARAN, Oliwer | 0 | Wałbrzych | 1.5 | 26.5 |
20 | KACZOROWSKI, Henryk | 0 | Milicz | 1 | 28 |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | S.B. |
1 | SZYDEŁKO, Michał | R 1495 | UKS Giecek Radków | 5 | 15 |
2 | SYPIEŃ, Natan | R 1457 | UKS Giecek Radków | 5 | 13.75 |
3 | SKIBA, Aleksandra | R 1322 | UKS Szach-Mat Syców | 5 | 13.75 |
4 | LASCAR, Maria Elena | R 1348 | KSz Miedź Legnica | 5 | 13 |
5 | KURTYCZ, Maciej | R 1527 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 3.5 | 10 |
6 | POSŁUSZNY, Maciej | R 1345 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 2.5 | 4.5 |
7 | AUGUSTYN, Adrian | 0 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 3.5 |
8 | KUDELA, Krystian | R 1196 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 0 | 0 |
Serwis turniejowy
-
M-ce | Nazwisko Imię | R. FIDE | Klub | Pkt. | S.B. |
1 | DRYJA, Szymon | R 1639 | UKS SP3 w Bogatyni | 7 | 27 |
2 | MASTALARZ, Józef | R 1649 | KSz Polonia Wrocław | 7 | 25.25 |
3 | JAKUBOWSKI, Wojciech | R 1634 | UKS SP3 w Bogatyni | 6.5 | 24.5 |
4 | KARYKOWSKA, Anna | R 1692 | KSz Miedź Legnica | 6.5 | 21.5 |
5 | SZCZURASZYK, Jarosław | R 1491 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 6 | 18.75 |
6 | MACIAK, Gabriela | R 1398 | KSz Miedź Legnica | 4 | 13.5 |
7 | WOŹNIAK, Eryk | 0 | UKS Giecek Radków | 4 | 11 |
8 | TUREK, Michał | R 1211 | KSz GAMBIT MDK Świdnica | 2 | 2 |
9 | WAŃKOWICZ, Jan | 1224 | KSz Miedź Legnica | 1 | 4 |
10 | MAZUR, Kacper | R 1342 | KSz Miedź Legnica | 1 | 1 |
Serwis turniejowy
[ess_grid alias=”grid-177″][/ess_grid]