II Turniej „Z szachami przez życie” w Przedszkolu Samorządowym w Jaworzynie Śląskiej, 14.06.2012

II Turniej “Z szachami przez życie” w Przedszkolu Samorządowym w Jaworzynie Śląskiej zgromadził na starcie 24 młodych szachistów. Zwyciężył Karol Kołodka, który zgromadził komplet 4 punktów. Drugi był Miłosz Rachelski (3,5 pkt), a trzeci Krzysztof Truty (3 pkt). Najlepszą z dziewcząt okazała się po raz drugi (obrona tytułu mistrzyni Przedszkola! :)) Aleksandra Cichocka (2,5 pkt). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk p. dyrektor Jadwigi Chrobak dyplomy oraz medale. Turniej sędziował autor tych słów.

Wyniki

M-ceNazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.
1Kołodka, Karol10004.04.007.50
2Rachelski, Miłosz10003.55.009.50
3Truty, Krzysztof10003.04.008.00
4Sowa, Oskar10003.04.007.00
5Chromy, Wiktor10003.02.506.00
6Janus, Filip10002.55.5011.00
7Cichocka, Aleksandra10002.55.0010.00
8Wnęk, Mateusz10002.53.509.00
9Rybka, Aleksandra10002.04.509.00
10Potoniec, Karol10002.04.509.00
11Grzegorzewicz, Wiktoria10002.04.508.50
12Prymas, Kacper10002.04.508.50
13Dziadowiec, Mateusz10002.03.508.00
14Prędecka, Wiktoria10002.03.507.50
15Ścibior, Oliwia10001.54.5010.50
16Naskręt, Alan10001.53.507.00
17Siwarska, Klaudia10001.53.507.00
18Dyko, Martyna10001.53.506.50
19Cieślak, Oliwia10001.53.505.50
20Jaroszewski, Gracjan10001.53.006.00
21Kołtunowicz, Emilia10001.52.505.00
22Witko, Emilia10001.04.009.50
23Cybulski, Michał10000.54.509.00
24Młynarski, Wiktor10000.03.007.50

Strona turnieju


MK