XV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4, Świdnica, 01.06.2026

W XV Mistrzostwach Przedszkola Nr 4 w Świdnicy wzięło udział 21 przedszkolaków.

Wśród dziewcząt z kompletem punktów zwyciężyła Barbara Golińska. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kula, a trzecie Anastasia Lykholot.

Wśród chłopców również z kompletem punktów zwyciężył Oliwier Buczkowski. Za nim uplasowali się Antoni Kudela i Edward Harańczyk.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, medale i nagrody rzeczowe z rąk Renaty Strugały – dyrektor Przedszkola.