VIII Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy, 18.06.2018

Trzydziestu dwóch przedszkolaków wzięło udział w kolejnej odsłonie Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Świdnicy. Tegorocznymi mistrzami zostali Julia Zaruska z Przedszkola Frajda oraz Tomasz Cisek z Przedszkola Miejskiego Nr 4. Drugie miejsce wśród dziewcząt zajęła Julia Klima (Przedszkole Miejskie Nr 4), a trzecie Olga Niciarz (Przedszkole Abracadabra). Drugie miejsce wśród chłopców wywalczył Aleksander Kryjak (Przedszkole Społeczne Akademia Przedszkolaka), a trzecie Aleksander Jezierski (Przedszkole Miejskie Nr 4).

W klasyfikacji drużynowej przedszkoli tradycyjnie zwyciężyło Przedszkole Miejskie Nr 4. Drugie miejsce zajęło Przedszkole Frajda, a trzecie Przedszkole Abracadabra (filia przy ul. Kilińskiego).

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki, medale oraz dyplomy z rąk Danuty Wencko – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 6, które tradycyjnie wspaniale zorganizowało Mistrzostwa. Sędziował autor tej relacji.


WYNIKI

  • M-ceNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
    1Zaruska, Julia1000Przedszkole Frajda4.58.515414
    2Klima, Julia1000Przedszkole Miejskie Nr 44915.5313.5
    3Niciarz, Olga1000Przedszkole Abracadabra (Kilińskiego)3.51016.5310.5
    4Puchała, Alicja1000Przedszkole Abracadabra (Jagiellońska)3812310
    5Rokicka, Amelia1000Przedszkole Miejskie Nr 6371228.5
    6Hołyńska, Anna1000Przedszkole Miejskie Nr 62.58.51528.5
    7Dąbrowska, Nina1000Przedszkole Miejskie Nr 12.5812.528
    8Kawalec, Emilia1000Przedszkole Europejska Akademia Dziecka2.57.51227.5
    9Ostafińska, Hanna1000Przedszkole Miejskie Nr 6271226
    10Dąbrowska, Julia1000Przedszkole Abracadabra (Kilińskiego)26.511.514.5
    11Jaśków, Gabriela1000Przedszkole Wesoła Piątka26.51117
    12Banach, Bianka1000Przedszkole Europejska Akademia Dziecka25.59.523
    13Jaworska, Julia1000Przedszkole Miejskie Nr 61.56914
    14Strzelecka, Sabina1000Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka0711.500
  • M-ceNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
    1Cisek, Tomasz1400Przedszkole Miejskie Nr 44.510.515.5413
    2Kryjak, Aleksander1200Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka4915.5412
    3Jezierski, Aleksander1400Przedszkole Miejskie Nr 447.514413
    4Lafarge, Gaspard1000Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka3.5915.5312
    5Wądołowski, Aleksander1000Przedszkole Abracadabra (Kilińskiego)3915.5310
    6Bancarewicz, Sławomir1200Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka37.513.538
    7Pietrukiewicz, Szymon1000Przedszkole Miejskie Nr 13610.538
    8Głogiewicz, Hubert1000Przedszkole Miejskie Nr 42.581327
    9Goppold, Piotr1400Przedszkole Miejskie Nr 129.515.529
    10Lasocki, Antoni1000Przedszkole Abracadabra (Jagiellońska)281225
    11Dziewiczkiewicz, Olaf1000Przedszkole Europejska Akademia Dziecka2711.517
    12Grabowski, Kamil1000Przedszkole Miejskie Nr 626.511.517
    13Miedziński, Benjamin1000Przedszkole Frajda26.51115.5
    14Janiec, Filip1000Przedszkole Frajda261114.5
    15Kluka, Tomasz1000Przedszkole Abracadabra (Jagiellońska)2610.505.5
    16Ośka, Franciszek1000Przedszkole Wesoła Piątka1.55904
    17Paliński, Filip1000Przedszkole Miejskie Nr 61611.503
    18Ignasiak, Szymon1000Przedszkole Wesoła Piątka15.58.501.5