VII Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy, 14.06.2017

30 przedszkolaków z ośmiu przedszkoli stanęło na starcie Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Świdnicy, który po raz siódmy został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 6. Wśród dziewcząt z kompletem punktów zwyciężyła Bianka Maciszewska (Przedszkole Miejskie Nr 4). Drugie miejsce zajęła Antonina Lipiecka (Przedszkole Abracadabra), a trzecie Natalia Polaczek (Przedszkole Europejska Akademia Dziecka). Wśród chłopców również z kompletem punktów zwyciężył Jakub Zieliński (Przedszkole Abracadabra). Drugi był Franciszek Rybka (Przedszkole Miejskie Nr 4), a trzeci Mikołaj Kula (Przedszkole Miejskie Nr 4). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło tradycyjnie (po raz siódmy!!!) Przedszkole Miejskie Nr 4 przed Przedszkolem Abracadabra i przed Europejską Akademią Dziecka. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody, medale i dyplomy z rąk Danuty Wencko – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 6.

  • M-ceNazwisko ImięKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
    1Maciszewska, BiankaPrzedszkole Miejskie Nr 444.58.5410
    2Lipiecka, AntoninaPrzedszkole Abracadabra2.54.59.527.5
    3Polaczek, NataliaPrzedszkole Europejska Akademia Dziecka2.54926.5
    4Orłowska, HannaPrzedszkole Europejska Akademia Dziecka2.53.58.516
    5Kulińska, ZuzannaPrzedszkole Frajda2.53.5715
    6Wyszyńska, UrszulaSpołeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka22.5614
    7Wójtowicz, IdaPrzedszkole Miejskie Nr 61.53.58.513.5
    8Kowalonek, AnastazjaPrzedszkole Wesoła Piątka1.52.55.504
    9Kowalik, DominikaPrzedszkole Miejskie Nr 1147.503.5
    Serwis turniejowy
  • M-ceNazwisko ImięKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
    1Zieliński, JakubPrzedszkole Abracadabra59.515515
    2Rybka, FranciszekPrzedszkole Miejskie Nr 447.513.5411
    3Kula, MikołajPrzedszkole Miejskie Nr 43.58.515.5311.5
    4Goppold, PiotrPrzedszkole Miejskie Nr 13.5813210.5
    5Kasprzak, BartoszPrzedszkole Miejskie Nr 63.5711.5311
    6Mikołajczak, GrzegorzPrzedszkole Miejskie Nr 6310.518312
    7Kruk, StanisławPrzedszkole Miejskie Nr 63814.539
    8Kajrowicz, JuliuszPrzedszkole Miejskie Nr 437.512.529.5
    9Pijanowski, TymoteuszPrzedszkole Wesoła Piątka2.5915210
    10Głowacki, MichałPrzedszkole Europejska Akademia Dziecka2.5711.527.5
    11Stępień, OskarPrzedszkole Abracadabra2.5711.525.5
    12Nowicki, SzymonSpołeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka2.56.51117
    13Zdybel, MiłoszPrzedszkole Abracadabra2.55.510.525
    14Bukowski, JakubSpołeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka2.55.59.527
    15Kozubal, JakubPrzedszkole Wesoła Piątka281328
    16Wojewodzic, JanPrzedszkole Frajda25.511.515
    17Orzechowski, KrzysztofPrzedszkole Wesoła Piątka1.591405
    18Sobolewski, MichałPrzedszkole Miejskie Nr 11.5711.504.5
    19Alanis, DiegoPrzedszkole Europejska Akademia Dziecka1.56.511.504.5
    20Banaś, AleksanderPrzedszkole Frajda1.569.504
    21Kryjak, AleksanderSpołeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka1.55.58.502.5
    Serwis turniejowy
  • M-cePrzedszkolePkt.
    1Przedszkole Miejskie Nr 412,5
    2Przedszkole Abracadabra11
    3Przedszkole Europejska Akademia Dziecka9,5
    4Przedszkole Miejskie Nr 69
    5Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka8
    6Przedszkole Miejskie Nr 17
    6Przedszkole Wesoła Piątka7
    6Przedszkole Frajda7