Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy w Szachach, III Turniej, 18.03.2018

W trzecim turnieju z cyklu Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy wzięło udział 27 osób. Z kompletem punktów zwyciężył Czesław Stec. Drugie miejsce wśród seniorów zajął Janusz Kilański, a trzecie Jan Woźny. Wśród juniorów starszych zwyciężył Hubert Trzos przed Adrianem Augustynem i Zofią Mały. Rywalizację w grupie do 12 lat wygrał Oskar Perek, który wyprzedził Macieja Kaczmarzyka i Krzysztofa Grobelnego. W najmłodszej grupie wiekowej (do 8 lat) zwyciężył Igor Śliwowski. Drugie miejsce zajął Franciszek Rybka, a trzecie Mikołaj Kula. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i słodkie upominki, a najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary i medale z rąk prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej – Andrzeja Brzozowskiego. Sędziował autor tej krótkiej relacji.